Kurtköy Koltuk Yıkama

Kurtköy Koltuk Yıkama

Kurtköy Koltuk Yıkama Firması

Kurtköy koltuk yıkama firması olarak semtimizde; Mobil koltuk yıkama, Yerinde koltuk yıkama, Ev Koltuğu yıkama, İşyeri Koltuğu yıkama, Oto Koltuğu yıkama, Yatak Temizleme, Sandalye yıkama ve Kurumlara Özel Çözümler sunmaktayız.

Zaman içinde kullanıma bağlı olarak veya herhangi bir kaza sonucu kirlenen koltukların yıkanması gerekebilmektedir. Genellikle bu sorunun çözümü silerek temizlemek gibi görünse de, asla tam bir temizlik elde edilememektedir. En iyi koltuk yıkama firmaları arasında kendine önemli bir yer edinen firmamız, silmenin yeterli gelmediği durumlarda, kısa kuruma süresi ve temizlik sonrası farkın çok açık bir şekilde belli olması ile bu sıralamadaki yerini koruyabilmektedir.

Kurtköy Mobil koltuk yıkama hizmeti, ürünlerinizin evlerinizden alınıp temizlenip getirilmesinden daha fazla avantaj sunmaktadır. Hem nasıl yıkandığını görmeniz, hem de bu süreç içinde evinizin boş görünmesinin önüne geçebilmek için daha iyi bir tercih olacaktır. Kurtköy koltuk yıkama firması seçerken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de, firmanın güvenilirliği ve çalıştırdığı ekiplerin işlerindeki uzmanlığı olmalıdır. Evinize veya ofisinize, hiç tanımadığınız insanlar gireceği için, kendinizi güvende hissetmeniz ve olumsuz bir olayla karşılaşmanızın önüne geçebilecek bir önlemdir. Üstelik bu uygulama için esnek çalışma saatleri tercih edilebiliyor olması, yanınızda güvenebileceğiniz birinin olacağı zamana denk getirmenize de olanak sunmaktadır.

Kurtköy Yerinde koltuk yıkama birçok anlamda avantajınızadır. Kullanılan deterjanların ne olduğunu görebilmeniz, daha fazla dikkat edilmesini istediğiniz noktaların üzerinde hassasiyet gösterilmesi veya beğenmediğiniz noktalara anında müdahale şansı da sunmaktadır. Bu hizmet hem daha verimli sonuç almanızı hem de gönül huzuru bulmanızı sağlayacaktır.

Kurtköy Koltuk yıkama fiyatları firmaların kullandığı ekipmanların kalitesine, kullanılan deterjanların maliyetine ve firmaların fiyat politikalarına göre değişebilmektedir. Fakat burada dikkat edilecek noktaların en başında, kullanılacak olan deterjan mahiyeti gelmelidir. Çünkü yaşam alanınızda bulunan ve en çok kullanılan ürünlerden olan koltuklarınızın derinine işleyecek olan kimyasal, sağlık açısından sorun yaratabilecek bir ürünse, yıkamanın ütünden geçen zamana bakılmaksızın ciğerlerinizi etkileyecektir. Ne kadar havalandırma yapsanız bile gözle görülemeyen partiküllerin havada uçuşmasının önüne geçemezsiniz. Yerinde yıkama hizmeti almak en yakın koltuk yıkama hizmetinin bir diğer adı olmakla birlikte, yine de bölgenize yakın bir firma seçmek, olası gecikmelerin de önüne geçecek bir tercih olacaktır.

Koltuk Yıkama nasıl yapıyoruz ?

Kurtköy Yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız öncelikle ev – iş yeri veya araçlarda temizlik hizmetini maskeli, boneli ve galoşlu olarak yapmaktadır. Bu ürünleri giydikten sonra; kumaş ve leke durumuna göre koltuğunuzun yapısına zarar vermeyecek özel olarak hazırlanmış şampuan ile köpürtme ve yumuşatma işleminden geçiriyoruz. Sonrasında 180 derece sıcak buhar vererek zararlı, gözle görülmeyen bakterileri ve akarları etkisiz hale getiriyoruz.

Daha sonra ise özel vakum makinemiz ile pis kirleri 1 damla bırakmayacak şekilde çekiyor ürünlerinizi nemli bir şekilde kurumaya bırakıyoruz.

Kurtköy Koltuk yıkama ne kadar sürer?

Kurtköy Koltuk Yıkama Fiyatları

Kurtköy Koltuk yıkama fiyatları firmamızda diğerlerinin yaptığı gibi metrekare üzerinden değil,  minderli – mindersiz olarak hesaplanmaktadır. Her bütçeye uygun olan hizmet sunan erel koltuk yıkama, tamamen profesyonel ve deneyimli bir kadro ile hizmet vermektedir.

Koltuk yıkama fiyatları için sunulan rakamlar büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Bunun sebebi firmanın kullandığı ekipmanlar ve deterjanlar olabilmekteyken, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan firmalar da azımsanmayacak kadar fazladır.

Müşteri memnuniyetini maddi çıkarlarından çok daha üstün tutan firmamız, kaliteli hizmet anlamında sizleri memnun ederken, sunduğu uygun fiyatlar sayesinde bütçenize de kolaylık sunmaktadır.

Adeti çok olan ürünler için fiyat teklifini telefonla, mail ile ve Whatsapp hattı üzerinden de alabilirsiniz.

Kurtköy Koltuk Yıkama Resimleri

Daha önceden detaylı temizlik yapmış olduğumuz; Kurtköy ev koltuğu yıkama hizmetlerine ait resimler öncesi ve sonra örnekleri ile aşağıdaki gibidir.

Kurtköy ‘de Yaptığımız Diğer Yıkama Çeşitlerimiz

Erel Koltuk Yıkama Kimdir ?

2016 yılında kurulan ve bugüne kadar geçen süreçte kendini sürekli olarak yenileyen erel koltuk yıkama firması sektöründe kendine önemli bir yer edinen kuruluşlar arasındadır.

Aldığımız üstün kalite ve üstün hizmet belgelerimizle, rakip firmalardan ayrılmaktayız. Kullandığımız doğa ve cilt dostu deterjanlar sayesinde, maliyeti yükseltse bile, müşterilerimize her zaman uygun fiyatlar sunma konusunda geri adım atmayacağız.

Yalnızca evlere değil işyerlerine de sunduğumuz koltuk temizliği gibi hizmetlerimizle, büyük bir kitleye hitap etmekteyiz. Her zaman kullandığımız “herkes koltuk yıkar ama herkes erel gibi yapamaz” sloganımız, hiçbir zaman lafta kalmamış ve hemen hemen tüm müşterilerimizden aldığımız tepkiler arasındadır.