İşyeri Koltuğu Yıkama

İşyeri Koltuğu Yıkama Hizmeti

İşyeri koltuğu yıkama işi genelde firmaların ofislerinde, şantiyelerinde, tamirhanelerinde sıklıkla kullandıkları koltuklar için yapılan bir işlemdir. Fakat evlerde bulunan yıkama makineleriyle bu işlem sağlandığında istenilen sonuç tam olarak alınamadığı gibi, kuruma süresinin uzunluğu sebebiyle kullanımı da zorlaşmaktadır. Buna mukabile işyeri koltuk yıkama veya firmalara götürülmek sureti ile yapılan profesyonel koltuk yıkama firması hizmeti almak, hem ürünlerinizin yeni gibi tertemiz olmasına hem de kısa sürede kurutulması sağlanarak daha az bir zaman diliminde kullanımına olanak sağlamaktadır.

Pendik koltuk yıkama firması hizmeti sağlayan kurumumuzda, bugüne kadar yıkadığımız yüzlerce koltuktan edindiğimiz tecrübe ve aldığımız geri dönüşler sayesinde, firmamızı daha ileriye taşımak ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak için çaba göstermekteyiz. Yalnızca Pendik ve mahallelerinde değil, tuzla, kartal, sultanbeyli ve kurtköy gibi semtlerin merkez ve mahallelerinde de hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Kullandığımız ekipmanların kalitesini, teknolojiyle eş değer olarak ilerletmekte ve en derinlere kadar yerleşmiş olan kirlerin bile arındırılmasını sağlamaktayız.

Özellikle çekyatlar ve otuma grupları gibi, sık kullanılan ürünler için silme işleminin yeterli gelmemesi, hatta silme işlemi sebebiyle kirlerin ürün kumaşının derinliklerine nüfuz etmesinin de tecrübesini edinmiş bulunmaktayız. Ürünlerinizin üzerine dökülen çıkması zor bir şeye maruz kaldığınızda, kullanacağınız kimyasallar, lekeleri çıkarmak bir yana, temizliğinin daha da zorlaşmasını sağlayabilmektedir. Bu sebeple koltuk yıkama firması tercihinde bulunmak daha yerinde bir karar olacaktır.

Koltuk Yıkama nasıl  yapıyoruz ?

Yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız öncelikle ev – iş yeri veya araçlarda temizlik hizmetini maskeli, boneli ve galoşlu olarak yapmaktadır. Bu ürünleri giydikten sonra; kumaş ve leke durumuna göre koltuğunuzun yapısına zarar vermeyecek özel olarak hazırlanmış şampuan ile köpürtme ve yumuşatma işleminden geçiriyoruz. Sonrasında 180 derece sıcak buhar vererek zararlı, gözle görülmeyen bakterileri ve akarları etkisiz hale getiriyoruz.

Daha sonra ise özel vakum makinemiz ile pis kirleri 1 damla bırakmayacak şekilde çekiyor ürünlerinizi nemli bir şekilde kurumaya bırakıyoruz.

Koltuk yıkama ne kadar sürer?

Koltuk Yıkama Fiyatları Ne kadar ?

İşyeri Koltuk yıkama fiyatları firmamızda diğerlerinin yaptığı gibi metrekare üzerinden değil,  minderli – mindersiz olarak hesaplanmaktadır. Her bütçeye uygun olan hizmet sunan erel koltuk yıkama, tamamen profesyonel ve deneyimli bir kadro ile hizmet vermektedir.

Koltuk yıkama fiyatları için sunulan rakamlar büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Bunun sebebi firmanın kullandığı ekipmanlar ve deterjanlar olabilmekteyken, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan firmalar da azımsanmayacak kadar fazladır.

Müşteri memnuniyetini maddi çıkarlarından çok daha üstün tutan firmamız, kaliteli hizmet anlamında sizleri memnun ederken, sunduğu uygun fiyatlar sayesinde bütçenize de kolaylık sunmaktadır.

Adeti çok olan ürünler için fiyat teklifini telefonla, mail ile ve Whatsapp hattı üzerinden de alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Resimleri

Daha önceden detaylı temizlik yapmış olduğumuz; işyeri koltuğu yıkama hizmetlerine ait resimler öncesi ve sonra örnekleri ile aşağıdaki gibidir.

Diğer Yıkama Çeşitlerimiz Nelerdir ?

Erel Koltuk Yıkama Kimdir ?

2016 yılında kurulan ve bugüne kadar geçen süreçte kendini sürekli olarak yenileyen erel koltuk yıkama firması sektöründe kendine önemli bir yer edinen kuruluşlar arasındadır.

Aldığımız üstün kalite ve üstün hizmet belgelerimizle, rakip firmalardan ayrılmaktayız. Kullandığımız doğa ve cilt dostu deterjanlar sayesinde, maliyeti yükseltse bile, müşterilerimize her zaman uygun fiyatlar sunma konusunda geri adım atmayacağız.

Yalnızca evlere değil işyerlerine de sunduğumuz koltuk temizliği gibi hizmetlerimizle, büyük bir kitleye hitap etmekteyiz. Her zaman kullandığımız “herkes koltuk yıkar ama herkes erel gibi yapamaz” sloganımız, hiçbir zaman lafta kalmamış ve hemen hemen tüm müşterilerimizden aldığımız tepkiler arasındadır.